O nás

Jsme součástí skupiny firem okolo akciové společnosti Broker Consulting, která se etablovala na trhu finančního poradenství a zprostředkování v roce 1998. Po expanzi firmy do dalších souvisejících oborů, jako je development v mateřském regionu, realitní činnost v České republice i na Slovensku nebo správa nemovitostí, jsme doplnili portfolio o developerskou činnost.

Zaměřujeme se na kompletní přípravu a realizaci developerských projektů, abychom uspokojili dlouhodobou poptávku našich klientů po vlastním bydlení nebo atraktivním investičním záměru. Naše know-how čerpáme ze čtyř hlavních zdrojů:

Tradice BC Real
od roku 2006

Navazujeme na principy kvality a odbornosti společnosti BC Real, která je součástí širší skupiny Broker Consulting. Zatímco BC Real se soustředí na nabídku developerských projektů v plzeňském regionu, v Broker Development rozšiřujeme výstavbu nového bydlení do dalších krajů v České republice.

Třetí nejsilnější realitní
makléř v ČR v roce 2021

Realitní služby poskytované v rámci obchodní skupiny Broker Consulting vyhledává stále více klientů. V roce 2021 jsme se stali 3. nejsilnějším realitním zprostředkovatelem na tuzemském trhu.

Prodej developerských
projektů od roku 2015

Od roku 2015 jsme zastupovali desítky větších i menších developerů a zprostředkovali jsme lidem více než nový domov ve více než 100 developerských projektech.

Broker Consulting:
Finance. Reality. Spolu.

Propojení financí a realit představuje naprosto ojedinělý obchodní model, který nám už řadu let umožňuje klienty na koupi nemovitosti dlouhodobě připravovat a pomoci jim s koupí ideálního domova splňujícího všechny jejich požadavky a přání.
Podívejte se na nemovitosti, kterým
jsme našli nové majitele

Naši lidé

Klára Habancová
manažerka projektu
Martin Hrubý
odborný poradce

Investoři Broker Development

Petr Hrubý
Tomáš Paur
Ondřej Schejbal
Vilém Podliska

Manažeři projektů

Lukáš Kubík
key account manager projektu Rezidence golf Ostravice
Jan Diart
key account manager projektu Na Vyhlídce Kaplice
Markéta Francová
key account manager projektu Central Point Kladno
Helena Monhartová
key account manager projektu Apartmány na sjezdovce Plešivec

Naše hodnoty

Spokojenost klientů klademe vždy na první místo.

Jsme vašimi partnery při zásadním životním kroku. Proto v  Broker Development dbáme na férové jednání a nejvyšší kvalitu služby.

Obchodníci, kteří vám s koupí nemovitosti pomohou, se v oboru realit a financí pohybují dlouhá léta a pravidelně zvyšují svou odbornost absolvováním profesních zkoušek a certifikací. 

S námi stavíte najisto. 

Tvoříme prostor pro
život

Výstavbou moderních rezidenčních čtvrtí s hřišti, kavárnami a obchody vytváříme zázemí pro majitele bytů a domů i nový veřejný prostor, kde můžete relaxovat, navazovat pevné přátelství a prožívat vzácné chvíle se svými rodinami. 

Ve městě i na
sjezdovce

Hledáte klidné bydlení v přírodě v dojezdové vzdálenosti do Prahy či v pohádkových Jižních Čechách? Dáváte přednost zalesněným Beskydům nebo vás jako milovníky zimních sportů lákají apartmány přímo na krušnohorské sjezdovce? Není problém. U nás najdete svůj ideální domov.

Nová výstavba i rekonstrukce

Zastřešujeme škálu developerských projektů – od výstavby celého areálu na zelené louce přes architektonickou proměnu starší administrativní budovy v luxusní bytový dům až po dokončení již rozestavěného projektu.

Sídlo společnosti

Broker Development, s.r.o.
Jiráskovo náměstí 2684/2
326 00 Plzeň

© 2022 Broker Development, s.r.o.
Podmínky užívání webových stránek | Nastavení cookies

Sídlo společnosti

Broker Development, s.r.o.
Jiráskovo náměstí 2684/2
326 00 Plzeň

Registrace

Mám zájem o bližší informace o projektu Apartmány na sjezdovce Plešivec a přednostní výběr bytových jednotek

Registrace

Mám zájem o bližší informace o projektu Rezidence golf Ostravice a přednostní výběr bytových jednotek.